Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobry osprzęt elektryczny

Utworzony przez Garfield, 16 października 2013 r. o 11:42
Schneider, Berker - to są marki. Ospel? jeśi chcesz zrobić tanio to ok, ale pytałeś o dobre marki :) Doświadczenia mamy dużo i krótko mówiąc ... nie ma porównania :)
Nie kazdego stac na najdrozsze,a akurat cena i jakosc nie zawsze przeciez ida w parze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zamontowałem u siebie w pokoju gościnnym kontakt obrotowy ze ściemniaczem i jestem zadowolony.Kosztował ze trzy razy więcej co te zwykłe ale jest praktyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończyłam niedawno remont w kuchni,kupiłam lodowkę i kuchenkę w kolorze stali i taki sam osprzęt elektryczny z ospela z serii sonata stal inox, może nie są najtańsze jak te pozostałe, ale ogólnie wszystko razem bardzo ładnie się komponuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zamontowałem u siebie w pokoju gościnnym kontakt obrotowy ze ściemniaczem i jestem zadowolony.Kosztował ze trzy razy więcej co te zwykłe ale jest praktyczny.
Ja podobnie jak Ty kupiłem coś takiego i również jestem bardzo zadowolony...Jeśli chodzi o wygląd to każdy jak wchodzi pyta się jak ja to zrobiłem  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęciliście mnie do kupna i także jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zachęciliście mnie do kupna i także jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu.
O proszę bo ja kupiłem i tak sobie to widzę jeszcze nie przywykłem chyba ale może za jakoś czas będzie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem również kontakt obrotowy. Fajna sprawa ale mój chyba był jakiś dziwny bo szybko się popsuł i musiałem zamontować zwykły... Muszę kupić ogólnie nowy bo już się do takiego rozwiązania przyzwyczaiłem. Jest to praktyczne i można choć w niewielkim stopniu zaoszczędzić trochę na elektryczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Berker - Cenię sobie prostotę i ponadczasowość, zdecydowałem się na model "B.Kwadrat" Możesz też przejrzeć Legrand, ale.. 1. Jest drogi. 2. Na niektorych elementach umieszcza swoje logo (blee), a na innych napis IP44 (jakby to bylo istotne). Plusem jest na pewno to, ze ma pelen asortyment. Mam jednak nadzieje, ze znajde cos rownie fajnego w bardziej korzystnej cenie. Nie zalezy mi na marce. Nie jestem typem czlowieka, dla ktorego najistotniejsza jest metka (a nawet wrecz przeciwnie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam kupuje wszystko co polskie.Właśnie skończyłem remont w biurze i zamontowałem osprzęt elektryczny z ospela serii inox w kolorze stali.Prezentuje się bardzo efektownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie dawno powyrzucałam białe kontakty i zdecydowałam się na kupienie zestawów w różnych kolorach.Ospel jest nie drogi i zawsze można sobie pozwolić na wymianę np.ramki , czy co tam przyjdzie do głowy.Takie kontakty w dwóch kolorach wyglądają bajecznie.To mała podpowiedż dla tych co lubią coś zmieniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie ospela, to parę dni temu kupiłem włączniki serii As.Sprzedawca tyle mi naopowiadał..... że to nowa seria zrobiona z materiałów najwyższej jakości, świetnie pomyślana forma wzornictwa, a ramki można montować zarówno poziomo jak i pionowo , co też musiałem wypróbować w domu.Jak dla mnie to najlepszy efekt widoczny jest wieczorem bo klawisze są podświetlane  
a ja nie dawno powyrzucałam białe kontakty i zdecydowałam się na kupienie zestawów w różnych kolorach.Ospel jest nie drogi i zawsze można sobie pozwolić na wymianę np.ramki , czy co tam przyjdzie do głowy.Takie kontakty w dwóch kolorach wyglądają bajecznie.To mała podpowiedż dla tych co lubią coś zmieniać.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,zakupiłam wyłączniki z serii Sonata firmy Ospel.Wyglądają elegancko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój sąsiad jest elektrykiem, parę dni temu wymieniał mi gniazdka i kontakty w łazience i też zalecił kupić ospela, bo raz, że jest nie drogi, jakościowo dobry i seria Madera specjalnie przeznaczona jest do wilgotnych pomieszczeń. Zapewniał mnie, że są przede wszystkim bardzo bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam takie dwu kolorowe kontakty z u koleżanki. Białe klasyczne włączniki i w każdym pomieszczeniu inny kolor ramki odpowiednio dobrany do koloru ścian. Bardzo efektownie to wygląda.Seria Efekt z ospela idealnie nadaje się do takich kombinacji i jest nie droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainspirowała mnie Twoja wypowiedż i postanowiłam wymienić swoje kontakty na takie dwu kolorowe. Przeglądnęłam ofertę ospela i bardziej pod pasowała mi Sonata.Zamówiłam w sklepie internetowym i dzisiaj przyszła przesyłka.Jeszcze nie zamontowane, ale już widzę, że będą wyglądały elegancko i nie konwekcjonalnie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja żona naczytała się w necie, że jak zamontuje się kontakty ze ściemniaczami , to się zaoszczędzi na prądzie? Kupiła do domu 3szt z ospela bo cenowo były nie drogie ok 50 zł/za szt.Po zamontowaniu stwierdziłem, że jak dla mnie to bardziej mają aspekt praktyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ma kotś Sonatę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Ospel to polska firma. Zapytajcie w jakimkolwiek markecie budowlanym casto, lm, obi o polskiego producenta i ciekawe ktorego wam polecą. ten osprzet nie jest drogi a sprawdza sie. namontowalem sie i nawkrecalem tego sprzetu w robocie i raczej zastrzezen nie mam. ludzie chetnie kupują ospela i raczej im sie ten wybor sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam Sonatę - i nie mogę złego słowa powiedzieć :) wiadomo, jako dla kobiety, dla mnie liczył się też design, mąż zaś patrzył od strony bardziej praktycznje: czy trwałe itp. I własnie Sonata i moje i jego oczekiwania spełniła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie impresja najładniejsza, mam ją prawie w całym domu, a fakt fakte, jest bardzo solidnie zrobiona, a wyglądem przekonała narzeczoną ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...